Тиждень.ua
НовиниЕксклюзивПолітикаЕкономікаСвітСуспільствоКультураІсторіяПодорожіАвтоVIP-хронікиСпецтемиКолонкиАрхівжурнал «Український тиждень»ПошукГалереяІнфографікаВідео
Головне
За кілька останніх років роль Нафтогазу в українській політиці різко змінилася. Якщо до 2015-го він був чи не найбільшим головним болем усіх урядів, яким регулярно доводилося шукати можливості покриття багатомільярдних доларових дефіцитів компанії, то тепер перетворився на найприбутковіший державний актив.
вчора, Олесь Олексієнко,
Нещодавно в Києві відбувся VIII Український інвестиційний форум, організований CFA Society Ukraine. Тиждень поспілкувався з його учасником, директором CFA Institute по країнах Європи, Середнього Сходу та Африки Ґарі Бейкером про глобальні тенденції в галузі інвестицій і місце України в них.
20 листопада, Любомир Шавалюк,
Останні публікації
Як автоматизується полювання на відмивачів грошей
19 листопада   ▪   The Economist
«Український тиждень»
№ 45 (521) від 9 листопада
Кажуть, якщо довго й наполегливо про щось мріяти, мрія обов’язково здійсниться. Можливо, українські політики в це не вірять, але після Революції гідності вони справляли враження безнадійних, але наполегливих мрійників, бо використовували чи не кожну можливість, щоб публічно заявити про необхідність «плану Маршалла» для України.
17 листопада   ▪   Любомир Шавалюк
«Український тиждень»
№ 46 (522) від 16 листопада
Чому реалізація невеликих регіональних проектів із європейськими країнами може бути ефективнішою, ніж стратегічне «тупцювання на місці»
17 листопада   ▪  
«Український тиждень»
№ 46 (522) від 16 листопада
Влітку 2017 року самопроголошений «голова Луганської народної республіки» Ігор Плотницький у Москві підписав договір про «надання консалтингових послуг», яким фактично передав контроль над фінансами «республіки» третім особам.
16 листопада   ▪   Станіслав Козлюк
Іноземні інвестиції у проекти відновлювальної енергетики в Україні сприяють переходу України до екологічно чистої енергетики, але також вони мають більш важливе значення з погляду геоекономіки та національної безпеки для цієї європейської демократії, яка переживає непрості часи.
13 листопада   ▪   Максим Бугрій
Про значення відкриття цьогорічного нобелівського лауреата з економіки для України
10 листопада   ▪   Любомир Шавалюк
«Український тиждень»
№ 44 (520) від 2 листопада
Неоголошена війна РФ проти України триває вже четвертий рік поспіль. Ми втратили 4% території і 20% промисловості, зокрема стратегічно важливі підприємства, що виготовляли боєприпаси, спеціальні прилади, системи бойового управління тощо. Вони залишилися в Криму та в окупованих районах Донбасу.
8 листопада   ▪  
Після років зменшення залежності українських виробників від торгівлі з РФ знову спостерігається її нарощення в низці галузей
2 листопада   ▪   Олександр Крамар
«Український тиждень»
№ 44 (520) від 2 листопада
Чи прагнуть в регіонах залучати міжнародну допомогу та інвестиції самостійно?
31 жовтня   ▪   Ольга Ворожбит
Криптовалюти вже стали інформаційною бомбою останніх років. На хвилі популярності їм пророкують роль нових грошей. Але чи можливо це? Щоб розібратися, скористаємося традиційним підходом економічної науки, за допомогою якого гроші почали досліджувати ще кількасот років тому.
31 жовтня   ▪   Любомир Шавалюк
«Український тиждень»
№ 43 (519) від 26 жовтня
Чому в західноукраїнських містах життя змінюється швидше, аніж на сході країни
24 жовтня   ▪   Денис Казанський
Чи має Україна шанси долучитися до кола країн із відкритим доступом і в чому його значущість
24 жовтня   ▪   Віталій Мельничук
«Український тиждень»
№ 42 (518) від 19 жовтня
2017-го минає 25 років як відкрився український офіс глобального лідера юридичних консалтингових послуг, міжнародної компанії Baker McKenzie. На святкування цієї річниці до Києва завітав виконавчий директор компанії Пол Ролінсон, із яким Тиждень розмовляв про глобальні економічні тенденції та пов’язані з ними юридичні виклики.
20 жовтня   ▪   Любомир Шавалюк
«Український тиждень»
№ 42 (518) від 19 жовтня
Чому подолати бідність в Україні можливо лише завдяки стрімкому економічному зростанню, а не черговим перерозподілам наявних крихт
19 жовтня   ▪   Олесь Олексієнко
«Український тиждень»
№ 42 (518) від 19 жовтня
Тиждень.ua зібрав кілька історій європейських компаній, які готові вкладати гроші в Україну, однак потерпають від зазіхань чиновництва і криміналітету
18 жовтня   ▪   Анна Корбут
Без ефективної взаємодії з вітчизняним бізнесом українська освіта й наука приречені працювати на чужі інтереси
9 жовтня   ▪   Олесь Олексієнко
«Український тиждень»
№ 40 (516) від 5 жовтня
Останнім часом дискусія довкола зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення дещо вщухла, зокрема завдяки тому, що МВФ викреслив це питання з переліку умов надання чергового траншу. Однак реформа земельних відносин і запровадження ринку землі як її підсумок надалі актуальні, адже країна врешті-решт мусить реалізувати потенціал свого найпотужнішого ресурсу. Про умови, у яких ухвалювався мораторій, та етапи реформи земельних відносин Тиждень поспілкувався з президентом Асоціації фермерів та приватних землевласників України Іваном Томичем.
6 жовтня   ▪   Любомир Шавалюк
«Український тиждень»
№ 40 (516) від 5 жовтня
Які можливості чекають на українських виробників на ринку Індії та сусідніх країн Південної Азії
4 жовтня   ▪   Олександр Крамар
«Український тиждень»
№ 38 (514) від 20 вересня
Скільки й куди наступного року планується витрати державних коштів
27 вересня   ▪   Олесь Олексієнко
Якими мають бути оптимальні державний кошторис та податково-бюджетна політика уряду
19 вересня   ▪   Любомир Шавалюк
«Український тиждень»
№ 37 (513) від 14 вересня
Державний бюджет 2017 року перевиконується. За січень — липень перевиконання за загальним фондом становило 20 млрд грн (385,1 млрд грн замість 365,7 млрд грн). Водночас уже майже цілком виконано річний план надходжень до спецфонду: із 68,2 млрд грн за сім місяців уже отримано 60,3 млрд грн. На це є низка причин, починаючи від відновлення економічного зростання та збільшення офіційних доходів громадян до вилучення коштів у результаті конфіскації десятків мільярдів гривень в оточення Януковича.
18 вересня   ▪   Олесь Олексієнко
«Український тиждень»
№ 37 (513) від 14 вересня
На початку року країну заполонили апокаліптичні прогнози про руйнівні наслідки для економіки країни розриву з ОРДіЛО.
15 вересня   ▪   Олександр Крамар
«Український тиждень»
№ 37 (513) від 14 вересня
Україна є однією із найменш енергоефективних держав світу. Українська економіка є дуже енергозалежною та споживає значну кількість вуглецю. У питаннях енергоефективності Україна значно відстає від ЄС: енергоспоживання тут у три рази перевищує середній показник по ЄС. Україна також мало робить для досягнення загальнонаціональної цілі підвищити рівень енергоефективності на 9% до 2020 року. Незважаючи на той факт, що за рівнем ВВП Україна посідає 63-тє місце у світі, вона лідирує у неприємній статистиці, будучи 27-м найбільшим виробником парникових газів.
13 вересня   ▪  
Як Кремль використовує норми західної демократії для поширення власних меседжів
11 вересня   ▪  
123456789101112131415161718192021222324252627 Наступні 26 →
Реклама
Новини
Відповідне рішення прийнято з огляду на виявлені численні факти порушень компанією "Абсолют Фінанс" порядку організації та здійснення валютно-обмінних операцій.
сьогодні, 17:19
Зловмисники отримували щомісячну "данину" за рахунок залякувань побиття, катування й погрозами розправи над родиною бізнесменів.
сьогодні, 15:25
Гройсман наголосив, що в наступному році в агросекторі планується робота по декількох напрямках.
сьогодні, 14:17
Угоду підписано за результатами участі "СпецТехноЕкспорту" у тендері за правилами GPA (Government Procurement Agreement).
сьогодні, 10:39
Умови та вартість контракту не розголошуються.
вчора, 20:30
Хьюг Мінгареллі наголосив, що крайній термін виконання умов для надання Києву коштів днями спливає.
позавчора, 12:35
Хмара тегів
Читайте також
З появою на Кіпрі нової партії для російських вигнанців та експатів дехто побоюється небажаного впливу Кремля на острові
сьогодні, The Economist,
Вечір на Сході України восени стрімко стає ніччю. Пітьма женеться повз шахтарське містечко розбитими дорогами за жовтим бусиком, на якому веселий надпис зі смайлом «Тихесенько, я свій:)». А він хоча й усміхається наліпкою, але насправді тільки нещодавно повстав із попелу. У прямому сенсі перший волонтерський автомобіль Володимира Єльця, активіста з Торецька, спалили просто під його будинком. Цей, жовтий, — подарунок волонтерів з усієї країни...
сьогодні, ,
Тиждень обговорив із начальником Генерального штабу Збройних сил України, генералом армії Віктором Муженком напрями реформування війська, перспективи поставок летального озброєння, а також загрози, які несуть із собою судові справи проти військових.
сьогодні, ,
Чи є шанс знайти рецепт налагодження українсько-польських відносин?
сьогодні, Ольга Ворожбит,
 
 
работа главный инженер новости спорта оскар субару купить
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS